O nás

Jsme rodinné zahradnictví s více než třiceti letou tradicí poctivého zemědělství. Naše sazenice prodáváme od března do června na dvou prodejních stáncích v Brně. Najdete nás na tradičním prodejním místě na Zelném trhu a nově také na stánku na Malinovského náměstí. Přesná poloha našich stánků je vyznačená na mapě v sekci Kontakt. Zemědělská produkce pochází z našich polností v Brně-Heršpicích a Přízřenicích či z úrodných polí jižního Slovenska, kde pěstujeme především papriky a rajčata, kterým zdejší klima velmi prospívá. Přijďte se za námi podívat a ochutnat něco z naší produkce ovoce a zeleniny. Začátkem sezóny Vám nabízíme nejprve bylinky a pěstitelské přísady, poté svěží zeleninu jako jsou papriky, rajčata, květák, mrkev, kedluben, lilek a mnoho další zeleniny, která nám zrovna vyroste.

Během adventu u nás můžete tradičně nakoupit jmelí jak přírodní, tak barvené. Nechybí také prodej vánočních větví k výrobě domácích adventních věnců či jiné výzdoby. K ulehčení Vaší výroby věnců a ostatních dekorací Vám nabízíme korpusy věnců, velký výběr svíček, svícnů a ozdob. Pokud si však ve vánočním shonu nenajdete čas na výrobu, můžete si u nás zakoupit již hotový věnec podle Vašich představ. Najdete nás vždy poblíž tradičních Vánočních trhů. Naše prodejní místo během svátků se může měnit, určitě Vás ale budeme včas informovat, kam se za námi můžete zastavit.

Snažíme se podporovat bezodpadové hospodářství a proto Vám nákup rádi uložíme do kvalitní a ekologické papírové tašky nebo Vám zboží navážíme do Vašeho oblíbeného obalu. Budeme také rádi, pokud nám například kelímky od sazenic donesete při dalším nákupu zpět. Na tom, abychom naši planetu nezatěžovali, nám velmi záleží.


Fotogalerie našich prodejních míst